This is some blog description about this site

خانه هوشمند ELTEX

خانه هوشمند ELTEX

ELTEX به طور رسمی سیستم خانه هوشمند خود را برای طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ارائه می‌دهد. چندین سال است که سیستم خانه‌های هوشمند خود را بهبود داده و عملکردهای جدیدی را معرفی و آزمایش کرده است. اکنون شرکت التکس آماده ارائه آن به مشتریان می‌باشد.

ادامه خواندن

برش شبکه چیست و چگونه با 5G کار می کند؟

برش شبکه چیست و چگونه با 5G کار می کند؟

در دنیای 5G، مجازی سازی و متمرکز کردن منابع، مولفه‌های کلیدی شبکه سازی مقرون به‌صرفه و کم تاخیر در همه محیط‌ها هستند. در این مقاله خواهیم دانست برش شبکه چیست و چگونه کار می‌کند و چه جایگاهی در تکنولوژی 5G دارد. 

ادامه خواندن

پورت SFP (Small Form Factor Pluggable) چیست؟

پورت SFP (Small Form Factor Pluggable) چیست؟

اگر تا به حال مجبور شده‌اید دستگاه‌ها را با استفاده از کابل‌های مسی یا فیبر نوری متصل کنید، احتمالا با یک پورت SFP مواجه شده‌اید. علیرغم اندازه کوچکشان، این اسلات‌های کوچک و منظم، حمل و نقل سنگین زیادی را در دنیای ارتباطات داده تسهیل می‌کنند. در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

▪️ پورت SFP چیست؟

▪️ یک پورت SFP در کجا قرار دارد؟

▪️ پورت SFP چگونه کار می‌کند؟

▪️ پورت SFP برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

▪️ حداکثر فاصله بین دو دستگاه که یک پورت SFP می‌تواند در خود جای دهد چقدر است؟

▪️ آیا پورت SFP از کابل مسی یا فیبر نوری استفاده می‌کند؟

و در آخر، ما همچنین نشان خواهیم داد که چگونه Trenton System می‌تواند از پورت‌های SFP در محصولات خود استفاده کند، قبل از اینکه نتیجه‌گیری کنیم.

ادامه خواندن

تولید سریال ستاپ باکس تلویزیون هوشمند جدید التکس

تولید سریال ستاپ باکس تلویزیون هوشمند جدید التکس

التکس تولید انبوه ستاپ باکس‌های هوشمند جدید NV-731-WB، NV-730-WB، NV-731 و NV-730 مبتنی بر اندروید 11 را راه‌اندازی کرده است. این دستگاه‌ها شرکت‌ها را قادر می‌سازند تا خدمات تعاملی مورد نیاز مانند IPTV با کیفیت بالا، خدمات OTT، ویدیو (VoD)، منابع آنلاین و غیره را ارائه دهند.

ادامه خواندن

ترندهای برتر سال 2022 در حوزه شبکه

ترندهای برتر سال 2022 در حوزه شبکه

سالی که گذشت نشان داد مجازی سازی و دیجیتالی شدن کسب و کار و جامعه به سرعت در حال رشد و افزایش است. ما با سرعت بالاتری در حال نوآوری هستیم و درحال حاضر می‌توانیم ببینیم که در سال 2022 نیز، پاندمی ویروس کورونا به روش‌های مختلف، از جمله افزایش استفاده از فناوری‌های شبکه، بر زندگی ما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

در این مقاله مواردی که به احتمال زیاد به ترندهای حوزه فناوری شبکه در سال 2022، از جمله اینترنت اشیا (loT)، رایانش ابری و غیره تبدیل خواهند شد را به بحث و بررسی خواهیم گذاشت. 

ادامه خواندن

معرفی سوئیچ MES2424P با قابلیت پشتیبانی PoE

معرفی سوئیچ MES2424P با قابلیت پشتیبانی PoE

اخیرا زیر ساخت‌های دیجیتال در شهرها، بطور چشمگیری در حال توسعه می‌باشد. نسل ششم Public WiFi، سیستم‌های نظارت تصویری و دیگر تجهیزات در حال معرفی هستند و loT در محیط شهری در حال اجرا می‌باشد. بطور معمول همه این دستگاه‌ها در مکان‌هایی قرار دارند که تامین برق دشوار یا از نظر فنی غیر ممکن است. مکان‌هایی از قبیل مکان‌های مرتفع، مکان‌هایی با رطوبت بالا و ...

سوئیچ‌ قابل مدیریت، MES2424P محصول جدیدی از التکس است. این سوئیچ‌ از اتصال نهایی تجهیزات به شبکه‌های شرکت‌ها و اپراتورهای مخابراتی از طریق +PoE/PoE پشتیبانی می‌کند و دارای تمام عملکردهای لازم جهت اطمینان از عملیات شبکه پایدار و امن است. تولید انبوه این دستگاه برای سال 2022 برنامه‌ ریزی شده است.

ادامه خواندن

مدیریت فناوری اطلاعات (IT)

مدیریت فناوری اطلاعات (IT)

فناوری اطلاعات یکی از فاکتورهای مهم پیشرفت در قرن بیست و یکم می‌باشد IT .موجب ایجاد دگرگونی و تحول در روش‌های زندگی، آموزش، کار و بازی خواهد شد. پیشرفت‌های مربوط به محاسبات کامپیوتر و فناوری ارتباطات، زیرساخت‌های جدیدی برای تجارت، پژوهش‌های علمی و فعالیت‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. این زیرساخت گسترش داده‌ شده ابزارهای جدیدی را برای ارتباط داشتن با سراسر دنیا و کسب علم و دریافت اطلاعات به ما ارائه می‌دهد. تکنولوژی اطلاعات به ما کمک خواهد که بدانیم چه طور محیط اطرافمان را تحت تأثیر قرار دهیم و چطور از آن بهتر مراقبت کنیم IT . وسیله‌ای برای رشد اقتصاد است. IT محل کار را جذاب‌تر‌، کیفیت مراقبت‌های پزشکی را بهبود و دولت را مسئولیت‌پذیرتر و در دسترس‌تر برای برآوردن نیازهای شهروندان می‌کند.

ادامه خواندن

گسترش پوشش Wi-Fi با RR-11 Repeater

گسترش پوشش Wi-Fi با RR-11 Repeater

در حال حاضر پارت نامبر RR-11 قابلیت پشتیانی از فناوری Easy Mesh را دارد. RR-11 با در نظر گرفتن تمام مزایای RR-10 یکی از محصولات دسته Repeater های التکس می‌باشد.

ادامه خواندن