آیا در مورد محصولات یا برنامه های خود سوالی دارید؟ آیا دستگاه های شما دارای ایراد هستند و به خوبی کار نمی کنند؟ کافیست با تیم فنی و پشتیبانی نورانو تماس بگیرید تا کادر مجرب و حرفه ای ما به سوالات شما پاسخ و در کوتاه ترین زمان مشکلات شما را برطرف کنند.

از جمله خدمات واحد فنی و پشتیبانی نورانو:

 • تست قطعات درصورت اعلام بروز اشکال فنی در محصول
 • آموزش محصولات در صورت درخواست مشتری
 • برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای مرتبط
 • اعزام کارشناس فنی به درخواست مشتری
 • پشتیبانی فنی از کلیه‌ی محصولات التکس
 • پشتیبانی متمرکز بر روی نگهداری از تجهیزات و محصولات موجود است، که صرفا به ارائه خدمات فناوری اطلاعات می پردازد. واحد فنی و پشتیبانی می تواند شامل حوزه های گسترده ای از فعالیت ها باشد، این حوزه می تواند از عیب یابی مشکلات تا شرایط نگهداری معمول را شامل شود. مهندس پشتیبانی شبکه باید دارای سطح بالایی از مهارت های فنی در زمینه شبکه مانند برنامه ریزی برای به روزرسانی شبکه و یا توانایی تحلیل عملکرد شبکه به خصوص در شبکه های شلوغ باشد.

  شرکت نوران ارتباطات نوین با دارا بودن کادری مجرب و متعهد در زمینه فناوری اطلاعات، در خصوص انجام پروژه های مختلف در سطح کشور توانسته است سهم بسزایی از بازار محصولات و خدمات شبکه کشور را به خود اختصاص دهد.

  استفاده از خدمات فنی و پشتیبانی شبکه برای بهبود کیفیت کسب و کار یکی از عوامل حیاتی هر سازمان و یا شرکتی می باشد که برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی می کند و مزایایی همچون بهبود سرعت عمل در کار، بالا بردن راندمان کاری، جلوگیری از اتلاف وقت کارمندان، داشتن گزارشات متعدد، صرفه جویی در هزینه، امنیت، در دسترس بودن اطلاعات و … را شامل می شود.

  ما معتقدیم که ارتباط کارآمد و اثربخش در هر شرایطی، مهم ترین و اساسی ترین عامل برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان و جلب رضایت آن ها است. کلیه پرسنل تیم فنی و پشتیبانی نورانو چه از جنبه فنی و چه از لحاظ برقراری ارتباط با مشتری کاملاً آموزش دیده اند و می توانند نیازهای شما را تامین نمایند.

  در این راستا رویکرد شرکت همواره بر نگهداری پیش گیرانه (Preventive Maintenance) با استفاده از روش نوین نگهداری پیش بینانه (Predictive Maintenance) بوده تا مشتریان با آسودگی خاطر به کسب و کار اصلی خود پرداخته و از پیشنهادات و راهکارهای ارائه شده توسط کارشناسان در جهت بهبود انجام امور در سازمان استفاده نمایند.

  فنی و پشتیبانی نورانو

  تیم فنی و پشتیبانی نورانو همیشه در دسترس شماست.